Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

Реєстрація на сайті

Угода користувача

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту www.myenergy.cv.ua (далі - «Сайт»).

 1. Загальні умови:

  1. 1.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.
  2. 1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається приєдналася до цієї Угоди.
  3. 1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (Трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.
 2. Зобов'язання Користувача:

  1. 2.1.1. Користувач дає згоду адміністрації сайту на зберігання його персональних даних, які він вносить при реєстрації на даному сайті (ПІБ, email, телефон).
  2. 2.1.2. Користувач погоджується з тим, що даний сайт надає виключно сервіс доступу до його даних в енергопостачальній компанії (далі по тексту - обленерго) і з будь-якими роз'ясненнями і питаннями по нарахуваннях і платежах за електроенергію, а також з питань використання його персональних (особистих) даних він повинен звертатися виключно в обленерго.
  3. 2.1.3. Користувач попереджений і не заперечує, що дозвіл на доступ до його даних дає адміністратор обленерго на підставі зазначених користувачем при реєстрації даних, при цьому в разі обґрунтованих сумнівів у зазначених користувачем даних при реєстрації, адміністратор обленерго може відхилити заявку на обслуговування користувача на даному сайті.
  4. 2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують законодавства України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.
  5. 2.2. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається (стаття 424 Цивільного Кодексу України). Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.
  6. 2.3. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове.
  7. 2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.
  8. 2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.
  9. 2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.
 3. Інші умови:

  1. 3.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
  2. 3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, товариських відносин, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
  3. 3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню, не тягне недійсності інших положень Угоди.
  4. 3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.