Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

Про сервіс

Портал www.myenergy.cv.ua розроблено компанією ТОВ «Укренергосистема» для ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія».

Даний сервіс призначений для надання онлайн доступу побутовим та промисловим споживачам електричної енергії до персонального особового рахунку з інформацією про стан розрахунків за використану електроенергію.

Реалізовані онлайн сервіси:

  • перегляд інформації про стан розрахунків;
  • ввід поточних показників лічильника та розрахунок нарахувань за цими показами;
  • друк рахунку;
  • оплата спожитої електроенергії через інтернет, використовуючи карти Visa та MasterCard.

Сервіс доступний для жителів Чернівців та Чернівецької області, які є споживачами електричної електроенергії ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія».

Ви можете ознайомитися детальніше з роботою сайту, прочитавши документи:
"Керівництво користувача (Для побутових споживачів)"
"Керівництво користувача (Для юридичних споживачів)"