Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

Загальна інформація

Доступ до інформації про користувачів в системі https://www.myenergy.cv.ua/uk захищено індивідуальним паролем.

Для передачі даних в системі https://www.myenergy.cv.ua/uk використовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 256 біт). При цьому сеансові (разові) ключі шифрування генеруються на основі сертифікату безпеки Web-сервера, завіреного міжнародним сертифікованим агентством RapidSSL CA, якому за замовчуванням довіряють основні браузери.

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток, всі операції, в яких використовуються дані про картку, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпека якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode™. Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.

Verified by Visa
MasterCard® SecureCode™