Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

Verified by Visa

Verified by Visa

Verified by Visa - це послуга міжнародної платіжної системи Visa International для забезпечення додаткової безпеки платежів за допомогою платіжних карт Visa в мережі Інтернет.

Дана послуга допомагає запобігти незаконному використанню даних платіжної картки в мережі Інтернет безпосередньо до здійснення платежу шляхом перевірки особи власника платіжної картки за допомогою спеціального пароля при здійсненні платежу в Інтернет-магазинах, які підтримують дану послугу.

Користуватися даною послугою дуже легко і зручно: Вам достатньо лише звернутися у Ваш банк для того, щоб зареєструвати Вашу платіжну карту Visa для участі в Verified by Visa. Потім, при оплаті покупки в Інтернет-магазині, що підтримує дану послугу, на сторінці Verified by Visa Ви вводите свій пароль для забезпечення безпечного використання Вашої платіжної картки.

Більш детальну інформацію про послугу Verified by Visa Ви можете отримати в своєму банку або на сторінці
http://visa.com.ua/ua/uk-ua/personal/security/onlineshopping.shtml