Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ - це послуга міжнародної платіжної системи MasterCard для забезпечення додаткової безпеки платежів за допомогою Вашої платіжної картки в мережі Інтернет. Секретний код SecureCode дозволить захистити Вашу платіжну картку від несанкціонованого використання в Інтернет-магазинах, що беруть участь в даній програмі.

Для того, щоб активувати послугу MasterCard® SecureCode™ для Вашої картки MasterCard або Maestro, зверніться до свого банку.

Кожен раз при оплаті покупки в Інтернет-магазині, що бере участь у програмі, Вам автоматично запропонують ввести свій пароль для дозволу використання Вашої платіжної картки. Таким чином, Ви отримуєте додатковий захист під час здійснення покупок в мережі Інтернет.

Більш детальну інформацію про послугу MasterCard® SecureCode™ Ви можете отримати в своєму банку або на сторінці http://www.mastercard.us/support/securecode.html

MasterCard® SecureCode™