Працюють одночасно два Персональні кабінети доступні з сайтів обох новостворених енергокомпаній. Тобто, щоб передати покази електролічильника, бачити обсяг споживання у власному будинковолодінні (використані кіловат-години упродовж календарного місяця та за попередній період), споживач може скористатися онлайн-послугою Мій кабінет (персональний кабінет споживача) з офіційного сайту АТ "Чернівціобленерго" - http://oblenergo.cv.ua; щоб ознайомитися з нарахуваннями та рівнем оплати за спожите (скільки коштів потрібно оплатити, чи є переплата, борги або нараховані субсидії/пільги), споживач може скористатися онлайн-послугою Кабінет споживача з сайту ТОВ "ЧОЕК" - http://ek.cv.ua

Як оплатити

Оплата електроенергії на сайті може бути здійснена двома способами:

  • оплата існуючого рахунку (заборгованості) за Вашим особовим рахунком на захищеній сторінці банку, куди Ви будете перенаправлені після обрання функції «Оплатити»;
  • ведення показань і розрахунок суми до сплати, друк, оплата нового рахунку на захищеній сторінці банку, куди Ви будете перенаправлені після вибору функції «Оплатити».

Якщо Ви обрали перший спосіб, натисніть посилання «Оплатити» і підтвердіть оплату на сторінці повідомлення про оплату, якщо Ви згодні з умовами. Далі Ви будете перенаправлені на захищену сторінку банку. Вам необхідно ввести номер пластикової картки, термін дії картки, захисний CVV-код, який вказаний на зворотньому боці картки. Після введення даних підтвердіть оплату. Після підтвердження успішного проведення оплати Ви можете повернутися на свою персональну сторінку і упевнитися, що оплата проведена в базу даних і заборгованість погашена.

При оплаті другим способом необхідно на Вашій персональній сторінці ввести показники, вибравши «Введення показань». Потім підтвердіть введені показання, буде сформовано новий рахунок. Далі виберіть «Оплатити» і підтвердіть оплату на сторінці повідомлення про оплату, Ви будете перенаправлені на захищену сторінку банку. Вам необхідно ввести номер пластикової картки, термін дії картки, захисний CVV-код, який вказаний на зворотному боці картки. Після введення даних підтвердіть оплату. Після підтвердження успішного проведення оплати Ви можете повернутися на свою персональну сторінку і переглянути, що оплата проведена в базу даних і заборгованість погашена.

Скасування і повернення платежів неможливо. Електроенергія є специфічним товаром, який неможливо повернути з фізичних причин (Регулюється Законом України «Про електроенергетику»).

З питань нарахувань та оплат звертайтеся за телефонами та електронною адресою, що вказані на сайті в розділі Контакти.